Tanie Przeprowadzki Warszawa, Tanio Solidnie!

Nasza firma czynnie zajmuje się realizacją przeprowadzek w Warszawie  już ponad 10 lat. Pomagamy w zmianie miejsca zamieszkania głównie mieszkańcom Warszawy, ale działamy również na terenie całej Polski. Robimy co w naszej mocy, by przeprowadzka Warszawa przebiegała szybko i sprawnie. Doświadczenie w branży pozwala nam idealnie dopasować zakres usług przeprowadzkowych do indywidualnych wymagań Klienta. Zawsze jednak dbamy o naszą misję – zachowujemy wysoki standard usług przy niskich cenach. 

Chęć zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów pozwoliła nam wykształcić trzy różnorodne pakiety usług, skierowane do osób planujących przeprowadzkę w Warszawie i okolicach. Każdy z nich różni się zakresem naszych działań, w zależności od tego czy chcą Państwo aktywnie zaangażować się w przeprowadzkę, czy może wolą przekazać całą pracę na barki doświadczonych pracowników. Mamy świadomość odpowiedzialności, jaką bierze na siebie firma podczas transportu dobytku Klienta. Nasi pracownicy zawsze wykonują zlecenia w najlepszy możliwy sposób, jednak to do Państwa należy decyzja, która z opcji wydaje się być w danym przypadku najbardziej optymalna. Oferujemy Przeprowadzki Warszawa, transport mebli Warszawa i innych sprzętów w trzech rodzajach pakietów przeprowadzkowych:

  1. Przeprowadzki Warszawa opcja ( standardowa ) – W ramach przeprowadzki standardowej nasza firma zobowiązuje się dostarczyć Państwu materiały pakowe (między innymi teksturowe pudła, taśmę czy folię do zabezpieczenia), idealne do przewozu drobnych rzeczy. Pakowanie leży po stronie Klienta. Nasi pracownicy natomiast podejmują się zabezpieczenia mebli przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami, załadunkiem do odpowiedniej wielkości samochodu oraz przewozem towarów w obrębie Warszawy. Zapewniamy też rozładunek przez naszych pracowników, wniesienie rzeczy i ustawienie w miejscu docelowo wskazanym przez klienta. 

  2. Przeprowadzki Warszawa opcja ( kompleksowa ) – To wariant idealny dla Klienta, który ceni sobie komfort i wygodę. W ramach przeprowadzki kompleksowej nasi pracownicy biorą całą pracę i wysiłek na siebie. Podejmują się zarówno pakowania, jak i zabezpieczenia całości przewożonych rzeczy, sprzętów oraz mebli. Stosowane są do tego sprawdzone materiały, gwarantujące bezpieczne przewiezienie bez najmniejszego uszczerbku. Po załadowaniu, nasi pracownicy zajmują się przewozem, a następnie wniesieniem, odbezpieczeniem oraz stosownym ustawieniem mebli i reszty mienia w nowym mieszkaniu zgodnie z życzeniem Klienta.
  3. Przeprowadzki Warszawa opcja ( Zrób to sam ) – W ramach pakietu o nazwie „Zrób to sam” to klient przejmuje inicjatywę. Zamawiający samodzielnie dokonuje zapakowania, zabezpieczenia oraz rozpakowania swojego dobytku. Firma zajmuje się transportem mebli, a kierowca udziela czynnej pomocy w załadunku i rozładunku, jednak Klient również bierze w tym aktywny udział.
    Stosowane określenie udziału firmy w całym procesie przeprowadzki w każdym z przedstawionych pakietów pozwoli Państwu oszacować, który z nich jest najbardziej odpowiedni i wybrać ten stosowny do Państwa potrzeb. Jeśli konieczne jest przewiezienie mniejszej ilości rzeczy proponujemy tanie taxi bagażowe.

 

Planujesz przeprowadzkę w Warszawie? Skontaktuj się z nami!

Uczciwość i punktualność w atrakcyjnej cenie gwarantowane