Taxi bagażowe Warszawa Żoliborz

Żoliborz jest to najmniejsza z dzielnic Warszawy. Graniczy on bezpośrednio z Bielanami, Bemowem, Wolą oraz Śródmieściem, oddzielony jest natomiast pasmem rzeki od Pragi Północnej. Bliskość do centralnej części Warszawy, niezwykła historia oraz ciekawa architektura czyni Żoliborz jedną z bardziej atrakcyjnych dzielnic Stolicy. Co roku Żoliborz zwabia wielu zainteresowanych, pragnących osiąść w jego granicach na stałe.

Jedną z głównych ulic przebiegających przez Żoliborz jest Wybrzeże Gdyńskie. Dzielnica posiada również połączenie komunikacyjne z Pragą Północ, stanowi je most Gdański. Jednostka ta dodatkowo cechuje się doskonałym połączeniem w zakresie środków komunikacji miejskiej, docierają do niej bowiem autobusy i tramwaje, których trasa przebiega niemalże przez wszystkie pozostałe zakątki Warszawy. Przez Żoliborz przebiega również trasa Metra oraz Szybkiej Kolei Miejskiej.

Czy wiesz, że…?

250 ha dzielnicy zajmują tereny zielone. Sprawia to, że na jednego mieszkańca Żoliborza przypada aż 50 m2 zieleni. O Zielonym Żoliborzu śpiewał nawet Muniek Staszczyk z zespołem T.Love.

Potrzebujesz transport Warszawa Bemowo? Skontaktuj się z nami!

Uczciwość i punktualność w atrakcyjnej cenie gwarantowane