Mikołaja Trąby 4/302, 03-146 Warszawa
Tel: 24/h 783 099 299

Przeprowadzki Międzynarodowe Warszawa

Czeka Cię przeprowadzka międzynarodowa? Planujesz wyjazd z Warszawy do innego miasta leżącego na terenie UE? Trans-Team pomoże Ci przetransportować cały Twój dobytek bezpiecznie i bezstresowo. Oferujemy przeprowadzki międzynarodowe mieszkań, domów, firm, biur oraz magazynów. Nasze przeprowadzki zagraniczne dostępne są w trzech opcjach do wyboru, więc każdy znajdzie tu pakiet idealny dla siebie i swoich potrzeb oraz możliwości finansowych.

Przeprowadzki międzynarodowe Warszawa-dowolne miasto w Europie

Czas przeprowadzki jest trudnym okresem, który my, jako profesjonalna firma przeprowadzkowa, staramy się maksymalnie ułatwiać. Oferujemy kompleksowe przeprowadzki międzynarodowe z Warszawy do dowolnego miejsca w UE. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam działać szybko i w pełni profesjonalnie, dzięki czemu nasi Klienci mogą rozpocząć nowy etap życia bez niepotrzebnego stresu. Dysponujemy pokaźną flotą samochodów transportowych, a nasza doświadczona kadra dba o bezpieczne przewiezienie każdego ładunku. Stosujemy specjalne środki ostrożności, dzięki czemu dbamy nie tylko o przedmioty wrażliwe z natury, jak szkło, ale również o rzeczy, które mają dla Klienta wartość sentymentalną.

Przeprowadzki międzynarodowe z Warszawy – kompleksowa oferta Trans-Team

Jesteśmy profesjonalną firmą przeprowadzkową, która swoim Klientom oferuje zarówno tanie przeprowadzki międzynarodowe z Warszawy do dowolnego miejsca w Europie, jak i kompleksowe przeprowadzki zagraniczne. Nasi Klienci mogą wybrać jedną z trzech opcji przeprowadzki zagranicznej – różnią się one ceną i zakresem prac, które oferujemy w pakiecie. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie spełnić wymagania każdego Klienta – zarówno tego, który poszukuje opcji na tanie przeprowadzki zagraniczne, jak i tego wymagającego, który woli całość pracy zlecić profesjonalistom.

Szybka darmowa wycena, napisz lub zadzwoń!

  Tanie przeprowadzki międzynarodowe w opcji „zrób to sam”

  Pierwsza opcja, jeśli chodzi o przeprowadzki międzynarodowe z Warszawy do dowolnego miasta w Europie, to tzw. opcja „zrób to sam”. To najtańsza przeprowadzka międzynarodowa w naszej ofercie. W ramach tej usługi nasza firma przeprowadzkowa dostarcza Klientowi samochód wraz z kierowcą, jednak to Klient na własną rękę musi wcześniej spakować swoje mienie w zgromadzone samodzielnie materiały do pakowania. Kierowca Trans-Team pomaga Klientowi w załadunku spakowanych rzeczy, a następnie zabezpiecza je na czas transportu i przewozi je pod wskazany adres, gdzie pomaga je wyładować. Te tanie przeprowadzki międzynarodowe wymagają więc od Klienta czasu i wkładu pracy, jednak cena jest szczególnie atrakcyjna.

  Przeprowadzki międzynarodowe z Warszawy – opcja „standardowa”

  Najczęściej wybieraną opcją jest przeprowadzka międzynarodowa z Warszawy w pakiecie standardowym. W ramach tego typu usługi dostarczamy Klientowi niezbędne do pakowania materiały, dzięki czemu nie musi on gromadzić ich samodzielnie. Klient zajmuje się pakowaniem swoich rzeczy w dostarczone przez nas opakowania, a nasza doświadczona ekipa zabezpiecza meble. To nadal względnie tania przeprowadzka międzynarodowa Warszawa-inne miasto, jednak już ze znacznie mniejszym udziałem Klienta. Nasza ekipa zajmuje się załadunkiem mienia do samochodu, zabezpieczeniem towarów, a także ich transportem i wyładunkiem.

  Przeprowadzki zagraniczne Warszawa – pakiet „kompleksowy”

  Ostatnia opcja naszej oferty na przeprowadzki międzynarodowe z Warszawy to opcja „kompleksowa”, gdzie Trans-Team w całości zajmuje się przeprowadzką zagraniczną Klienta. Nie jest to już najtańsza przeprowadzka międzynarodowa, jednak z pewnością jest to opcja najmniej stresująca i najmniej czasochłonna dla Klienta. Nasza ekipa przywozi materiały do pakowania, zajmuje się profesjonalnym pakowaniem dobytku Klienta, zabezpiecza meble, organizuje załadunek, zabezpiecza mienie, utylizuje śmieci, transportuje dobytek Klienta do innego państwa, a następnie wyładowuje i ustawia we wskazanych przez Klienta miejscach.

  Czeka Cię przeprowadzka międzynarodowa? Warszawa wybiera Trans-Team!

  Przeprowadzki międzynarodowe szczególnie wymagają przemyślanej strategii działania i profesjonalizmu firmy przeprowadzkowej. W tym przypadku istotna jest nie tylko cena przeprowadzki międzynarodowej z Warszawy, ale również jej jakość. Dlaczego warto zaufać akurat firmie przeprowadzkowej Trans-Team?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach międzynarodowych domów, mieszkań, firm, biur i magazynów.
  • Dysponujemy bogatą flotą samochodów transportowych z windą, a także wózkami transportowymi.
  • Nasz młody i energiczny zespół doskonale wie, jak właściwie pakować i zabezpieczać mienie.
  • Dostarczamy najlepsze opakowania i materiały ochronne.
  • Zapewniamy kompleksowe ubezpieczenie transportowanego mienia.
  • Oferujemy tanie przeprowadzki międzynarodowe i przeprowadzki zagraniczne kompleksowe.
  • Indywidualnie wyceniamy każde zlecenie, w oparciu o ilość i wielkość mienia, czasu trwania usługi oraz odległości między załadunkiem a rozładunkiem.
  • Dojeżdżamy do każdego zakątka UE.
  • Najwyższy standard usług jest u nas normą.

  Przeprowadzka międzynarodowa z Warszawy do miasta w UE? Z nami bezpiecznie i bezproblemowo!

  Firma przeprowadzkowa Trans-Team oferuje kompleksowe usługi przeprowadzkowe, w skład których wchodzą między innymi:

  • Dostarczanie opakowań i materiałów ochronnych, w tym folii bąbelkowych, folii-stretch, kartonów, pojemników, koców do zabezpieczenia mebli itp.
  • Pakowanie mienia za Klienta i zabezpieczanie wrażliwego dobytku.
  • Demontaż i montaż mebli.
  • Oznaczanie spakowanego mienia nalepkami opisowymi.
  • Załadunek i zabezpieczenie przedmiotów.
  • Bezpieczny transport do każdego miejsca w UE.
  • Rozładunek i rozpakowanie mienia zgodnie z wytycznymi Klienta.
  • Utylizacja śmieci pozostałych po przeprowadzce zagranicznej.

  Przeprowadzki Międzynarodowe Warszawa – bagazowka.org
  dodaj opinię:

  Call Now ButtonTaxi Bagażowe i Przeprowadzki