Przeprowadzki Warszawa krok po kroku, ważne informacje.

Doskonale rozumiemy, że zmiana miejsca zamieszkania czy siedziby firmy jest sporym wyzwaniem. Jednakże z Bagazowka.org można mieć ten problem z głowy i cieszyć się nową lokalizacją bez stresu i nadmiernych wydatków. Fachowe przeprowadzki w Warszawie są dostępne w korzystnej cenie. Chcemy, aby z naszych usług mogło skorzystać jak najszersze grono zainteresowanych. Każdemu zapewniamy indywidualną wycenę oraz dostosowanie do pożądanego terminu oraz pory. Jesteśmy elastyczni, bo Państwo tego oczekują.

Błyskawiczne przeprowadzki w Warszawie tylko z nami

Nasi ludzie mają za sobą wiele zakończonych pełnym sukcesem zleceń. Dzięki temu możemy przystąpić do pracy w zasadzie z marszu i zawsze radzimy sobie nadzwyczaj sprawnie. Przenosimy sprzęty, wyposażenie i rzeczy osobiste na potrzeby Klientów indywidualnych, przedsiębiorstw czy biur. Starannie je zabezpieczamy i pilnujemy, by dostarczyć wszystko w idealnej kondycji. Solidne przeprowadzki na terenie Warszawy stały się naszym znakiem rozpoznawczym.

Przeprowadzka potrafi być wykańczająca. Ale możesz zadbać o to by była o wiele bardziej znośna i dużo mniej stresująca. Wystarczy wprowadzić w życie prosty plan, w którym kolejno zadbasz o poszczególne aspekty przenosin.

 1. Odpowiednio wcześniej powiadom różnego rodzaju firmy i instytucje, z którymi masz stały kontakt, odnośnie zmiany danych adresowych. Pozwoli to na spokojne zajęcie się resztą obowiązków, bez zamartwiania się o to, pod jaki adres będzie przychodzić ważna korespondencja, czy rachunki. W tej chwili nie ma już obowiązku meldunkowego, jednak dobrze jest uzupełnić nowy adres do korespondencji w instytucjach. W przypadku firm jest to oczywiście nieodzowne, aby dalej mogła bezproblemowo funkcjonować.
 2. Na około tydzień przed przeprowadzką zorganizuj sobie kartony i pojemniki do przewożenia drobiazgów. Możesz takowe zakupić w odpowiednich sklepach czy Internecie, ale także możesz spróbować dogadać się z pobliskimi sklepami i marketami, aby przekazali Ci stare opakowania zbiorcze, zamiast je utylizować. Zawsze to dodatkowy sposób na zaoszczędzenie kilku groszy. Najlepiej sprawdzają się kartony przeciętnej wielkości takie, w których zmieści się sporo przedmiotów, ale i nie będzie problemu, jeżeli będzie musiał on być wniesiony przez
 3. Zakup lub zorganizuj niezbędne drobiazgi, takie jak nożyk, nożyczki, taśma klejąca, folia bąbelkowa, czy typu stretch. Wszystkie te materiały mogą w trakcie przeprowadzki okazać się niezbędne, gdy przyjdzie nam pakować drobiazgi, lub delikatne przedmioty.
 4. Upewnij się, że w nowym lokum znajdzie się miejsce dla wszystkiego, co chcesz zabrać ze starego mieszkania / biura. Jeżeli nie, dokładnie przemyśl, co ma być przeniesione w nowe miejsce, a z czym czas się rozstać. Ozdoby takie jak obrazy czy inne artykuły dekoracyjne, niekoniecznie muszą pasować do nowego miejsca, dlatego przemyśl dokładnie koncepcję jego urządzania.
 5. Przeprowadzka to także dobry moment na pozbycie się rzeczy pozostawionych według zasady „może się przyda”. Nie, jeżeli do tej pory nie znalazłeś dla tego zastosowania, po prostu wyrzuć lub oddaj. Zawsze bierz ze sobą tylko rzeczy potrzebne lub które darzysz szczególnym sentymentem (pamiątki rodzinne etc.).
 6. Już na kilka tygodni przed przeprowadzką, zacznij pakowanie drobnych przedmiotów, lub rzeczy, z których nie korzystasz, na co dzień. Będziesz sobie wdzięczny, że nie musisz się tym zajmować w czasie przeprowadzki, kiedy do przeniesienia są inne, ważniejsze przedmioty.
 7. Każdy karton czy worek dokładnie opisz. Zastanów się też nad odpowiednią kolejnością ich układania, jak i dokładnie oznacz mienie, które jest delikatne i może łatwo ulec uszkodzeniu.
 8. Przy większej ilości przewożonych rzeczy, może okazać się, że wynajem profesjonalnej firmy transportowej, posiadającej odpowiednie auta i wykwalifikowanych pracowników, może znacznie przyspieszyć proces przeprowadzki, jak i nawet być bardziej opłacalny, niż branie urlopów i wykorzystywanie prywatnego transportu.
 9. Pakuj po kolei każde pomieszczenie i tam też zostawiaj kartony zawierające dane przedmioty. Podczas przeprowadzki rozplanuj kolejność przewożenia, Jako pierwsze wyposażając pomieszczenia, które są najważniejsze.
 10. Różnego rodzaju ręczniki czy pościele, dobrze jest pozostawić na koniec podczas pakowania, gdyż mogą się one okazać przydatne w zabezpieczaniu delikatnych lub szklanych przedmiotów.
 11. W przypadku dużych gabarytów tj. mebli czy sprzętów zabezpiecz narożniki styropianem lub kartonem tak, aby nie uszkodzić ani sprzętu, ani ścian czy futryn, zarówno w lokalu, który opuszczasz, jak i w miejscu, gdzie się przeprowadzasz.
 12. Jeżeli decydujesz się na wynajem firmy zajmującej się przeprowadzkami, dokładnie zorientuj się przed rozmową ze zleceniobiorcą, jak wygląda dostępność wind, szerokość klatki schodowej, czy szacunkowa liczba przenoszonych rzeczy i wielkość kartonów, aby zapobiec przykrym niespodziankom, wynikającym z na przykład doboru nieodpowiedniego sprzętu transportowego.
 13. Zorientuj się, czy firma przeprowadzkowa świadczy takie usługi jak montaż, czy demontaż mebli i sprzętów.
 14. Zadbaj o to, by jako ostatnie stare lokum opuściły rzeczy, które będą ci na bieżąco potrzebne. W ten sposób w nowym miejscu będą one na wierzchu i pod ręką.
 15. Spakuj się jak na wakacje. To nie żart! Przygotuj podróżną walizkę, w którą zapakujesz najbardziej potrzebne rzeczy, takie jak kilka sztuk bielizny, ciuchy na zmianę, ręcznik, szczoteczka do zębów, podręczne kosmetyki itp. Dokładnie to, co bierzesz na wakacje. W ten sposób w razie jakichkolwiek poślizgów będziesz mieć pod ręką to, czego potrzebujesz, aby przetrwać do końca rozpakowywania.
 16. W przypadku, gdy przeprowadzasz się ze zwierzętami, dobrze jest zadbać o to, by dostały one w swoim nowym miejscu, od razu swój kąt, gdzie nie będzie rozgardiaszu i niepotrzebnego stresu związanego z rozpakowywaniem i umeblowaniem.
 17. Jako rodzic, dobrze jest zadbać, aby dziecko w tym czasie znajdowało się nawet przez kilka dni pod opieką kogoś innego, tak by nie przeszkadzało w rozpakowywaniu. Poza tym, pomieszczenia świeżo malowane czy remontowane, mogą być dla malucha także bardzo niezdrowe. Jeżeli masz taką możliwość, wprowadź swoją pociechę do nowego lokum, dopiero jak będzie już miało gotowy kąt, a nowym miejscu nie będą się plątać niebezpieczne przedmioty i ciężkie, lub nadzwyczaj delikatne pakunki.
 18. Pamiętaj też, że stary lokal czy mieszkanie, które prawdopodobnie będzie służyło kolejnemu lokatorowi. Zostaw je w takim stanie, w jakim chciałbyś zastać miejsce, w które się przeprowadzasz. Postaraj się ograniczyć do minimum szkody związane z rozmontowywaniem sprzętów, jak i na koniec posprzątaj po sobie.

Przeprowadzka mała czy duża nasza załoga da radę.

Uczciwość i punktualność w atrakcyjnej cenie gwarantowane.