Usługi transportowe, przeprowadzki, Taxi bagażowe Warszawa Wawer

Wawer to największa dzielnica Warszawy, obejmująca obszar o powierzchni aż 79,7 km². W dużej mierze znajdują się tam tereny zielone, zabudowania zaś to w większości osiedla willowe o niskim zagęszczeniu (np. Anin). Dzielnica stanowi zatem idealną przystań spokojnego życia rodzinnego.

Zachodnią granicę Waweru stanowi Wisła. Główną arterią transportu kolejowego w dzielnicy jest ulica Patriotów, ciągnąca się środkiem tej jednostki administracyjnej z południowego zachodu na północy wschód. W dzielnicy znajduje się siedem przystanków kolejowych w kierunku południowym. Kluczowe dla transportu kołowego są ulice tj. Wał Miedzeszyński czy ul. Bronisława Czecha (trasa E-30).

Czy wiesz, że…?

W dzielnicy Wawer mieści się Instytut – Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka. Placówka ta powstała z inicjatywy Ewy Szelburg-Zarembiny, dla uczczenia pamięci najmłodszych ofiar II wojny światowej. Od samego początku duży wkład w funkcjonowanie i rozwój Instytutu mają organizacje charytatywne. Dzięki ich pomocy szpital jest najnowocześniejszym dziecięcym ośrodkiem medycznym w kraju.

[kkstarratings]

Potrzebujesz transport Warszawa Wawer? Skontaktuj się z nami!

Uczciwość i punktualność w atrakcyjnej cenie gwarantowane