Mikołaja Trąby 4/302, 03-146 Warszawa
Tel: 24/h 783 099 299

Utylizacja Mebli Warszawa

Utylizujemy meble w Warszawie

Utylizacja Mebli Warszawa
Znoszenie i utylizacja starych mebli Warszawa

Utylizacja mebli Warszawa – pozbycie się starych mebli to jedna z najbardziej problematycznych kwestii, jakie pojawiają się podczas gruntownego remontu, sprzedaży lokalu czy w sytuacji, gdy po prostu przyjdzie chęć na wyniesienie sprzętów zalegających od dawna w domu.

Polskie przepisy prawne zabraniają wyrzucania wielkogabarytowych przedmiotów do osiedlowych śmietników. Nieprzestrzeganie tej zasady wiąże się z wysoką grzywną. Śmieciarki nie są przystosowane do ładunku tak dużych elementów.

Ponadto, meble często zawierają klej, którego spalanie negatywnie wpływa na środowisko, dlatego trzeba je utylizować w inny sposób niż zwykłe śmieci. W związku z tym zazwyczaj oddaje się je do dedykowanych punktów zbiórek.

Na większości osiedli co najmniej kilka razy w roku wystawia się specjalny kontener do składowania niepotrzebnych sprzętów wielkogabarytowych. Nie każdy może jednak samodzielnie znieść meble. Poza tym nie zawsze da się dostosować termin remontu czy przeprowadzki do momentu pojawienia się pojemnika.

Zapraszamy do kontaktu, napisz lub zadzwoń!

Wówczas trzeba samodzielnie przetransportować sprzęty do miejsca, gdzie zostaną zutylizowane. Często to niełatwe zadanie, ponieważ do realizacji zadania potrzeba czasu, odpowiedniej liczby osób oraz wystarczająco dużego i właściwie przystosowanego samochodu. W sytuacji, gdy te warunki nie mogą zostać spełnione, z pomocą przychodzą profesjonalne firmy świadczące tego typu usługi.

Jeśli mieszkasz w stolicy i potrzebny Ci wywóz starych mebli Warszawa to miasto, w którym można skorzystać z naszej oferty. Bagażówka to doświadczona firma z branży przeprowadzek i transportu. Z naszą pomocą pozbycie się starych mebli pójdzie szybko i sprawnie, a ceny nie nadwyrężą budżetu oraz zostaną dostosowane do poziomu świadczonych usług.

Utylizacja starych mebli Warszawa

Wywóz starych mebli Warszawa

Decydując się na naszą pomoc, nie musisz niczego robić samodzielnie. Zapewniamy kompleksowy wywóz gabarytów. W zakres naszej oferty wchodzi wyniesienie sprzętów z mieszkania lub innego lokalu, ewentualny demontaż, załadunek na ciężarówkę, transport oraz przekazanie do odpowiedniego punktu zbiórek.

Wycena usług odbywa się indywidualnie i zależy od różnych czynników, takich jak liczba oraz wielkość przedmiotów do wyniesienia, konieczność rozbiórki mebli, wysokości piętra z którego mają zostać zniesione czy usytuowanie budynku względem najbliższego miejsca parkingowego. 

Nie ma dla nas znaczenia rodzaj mebli. Mogą to być szafy, regały, komody, kredensy, meblościanki, biurka, stoły, krzesła, tapczany, łóżka, fotele, a także meble kuchenne lub łazienkowe. Oferta wywóz gabarytów Warszawa obowiązuje na terenie całego miasta, we wszystkich dzielnicach. Jeśli chcesz z niej skorzystać, wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Zachęcamy do kontaktu również w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszymi usługami. Z przyjemnością udzielimy wszelkich dostępnych informacji oraz potrzebnych porad, które pozwolą odpowiednio przygotować się do wywozu starych mebli.

Taxi Bagażowe i Przeprowadzki