Mikołaja Trąby 4/302, 03-146 Warszawa
Tel: 24/h 783 099 299

Cennik

Cennik 2020 – bardzo często klienci zastanawiają się, od czego zależy ostateczna cena przeprowadzki. Koszty związane z przeprowadzką uzależnione są od wielu różnych czynników, które warto mieć na uwadze zarówno w przypadku zmiany miejsca zamieszkania, jak również zmiany siedziby biura czy też firmy.

W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na to, jak duża część mienia ma zostać przewieziona. Przy przeprowadzce najczęściej przewozi się nie tylko meble, ale również cenny sprzęt RTV oraz AGD, a wielu przypadkach również dzieła sztuki, instrumenty muzyczne oraz antyki.

W przypadku transportu przedmiotów wielkogabarytowych o niestandardowych wymiarach takich jak np. fortepian czy też stół do gry w bilard cennik usług przeprowadzkowych może być również nieco większy. By poznać cenę przeprowadzki najlepiej skontaktuj się z nami i opisz swoje potrzeby. Przygotujemy dla Ciebie niezobowiązującą wycenę przeprowadzki, bez ukrytych kosztów czy opłat dodatkowych.

Zapraszamy do kontaktu, napisz lub zadzwoń!

  Poniżej podajemy przykładowy godzinowy cennik usług przeprowadzkowych;

  • Podstawienie auta z ekipą przeprowadzkową na terenie Warszawy ………………………………………………………………………………( 0 zł ) gratis
  • Wynajęcie busa z kierowcą  do małej przeprowadzki ( załadunek i rozładunek po stronie klienta )……………………………..  cena od 60 zł/h
  • Wynajęcie busa z kierowcą pomagającym w załadunku i rozładunku ………………………………………………………………………..cena od 80 zł/h
  • Wynajęcie busa z dwuosobowa ekipą do przeprowadzki …………………………………………………………………………………………cena od 120 zł/h

  Cennik – kompleksowe przeprowadzki Warszawa;

  • Przeprowadzka mieszkania – kawalerka ( Warszawa Mokotów )

  Powierzchnia mieszkania 28m2 kawalerka, do zabrania 15 kartonów już spakowanych, stół i 4 krzesła, rower damski, telewizor, pralka, kanapa. Znoszenie w punkcie załadunku blok bez windy 1 godzina, czas przejazdu około 30 min, rozładunek parter i ustawienie w miejscu wskazanym przez klientkę 1 godzina. Zlecenie wykonane ekipą 2 osobową, cena zlecenia 300 zł

  Powyższy cennik przedstawia ceny orientacyjne, aby uzyskać szczegółową wycenę twojej usługi konieczny jest kontakt telefoniczny lub mailowy. Zachęcamy do kontaktu. Powyższy cennik nie stanowi oferty handlowej w myśl art. 66, § 1 kodeksu cywilnego.

  Jak ustala się ostateczną cenę za przeprowadzkę?

  Ceny usług przeprowadzkowych uzależnione są m.in. od miejsca początkowego oraz docelowego przeprowadzki, a także od ilości, rodzaju oraz wielkości przewożonych przedmiotów. 

  Cennik przeprowadzki w Warszawie związany jest również z dostępnością wind w miejscu docelowym oraz z ilością pracowników, którzy zaangażowani będą w Twoją przeprowadzkę.

  Pod uwagę bierze się także możliwości związane z dojazdem w wyznaczone miejsce. Koszty usług przeprowadzkowych związane są również z terminem, w jakim klient chce przetransportować swoje rzeczy.

  Inne ceny obowiązują w momencie, kiedy przeprowadzka ma zostać zrealizowana w dzień roboczy w godzinach roboczych, a inne ceny obowiązują w godzinach późniejszych lub w dni wolne od pracy, w tym w niedziele i święta. Niższe ceny przeprowadzki dotyczą ponadto stałych klientów, którym oferujemy atrakcyjne rabaty. Orientacyjną cenę za przeprowadzkę jesteśmy w stanie podać już po pierwszym kontakcie telefonicznym lub mailowym.

  Cennik usług przeprowadzkowych Warszawa – jak ograniczyć koszty?

  Wielu klientów przed skorzystaniem z usług danej firmy zastanawia się, czy można, a jeżeli tak, to w jaki sposób ograniczyć koszt przeprowadzki. Istnieje możliwość ograniczenia kosztów, jednak w takim wypadku część przeprowadzki należy zorganizować samodzielnie, aby można było zakończyć ją szybciej. Cennik usług przeprowadzkowych może być niższy, jeśli klient np. we własnym zakresie posegreguje wszystkie rzeczy, które chce ze sobą zabrać. Może również samodzielnie przygotować niezbędne materiały do pakowania i w odpowiedni sposób zabezpieczyć swoje mienie. Oczywiście wszystkie te czynności nasza firma jest w stanie wykonać samodzielnie, jednak wówczas cena usługi przeprowadzki będzie wyższa.

  Cennik przeprowadzki w Warszawie

  Jako profesjonalna firma przeprowadzkowa, która dzięki doskonałej znajomości branży oraz wykwalifikowanej kadrze specjalizuje się w organizacji przeprowadzek na terenie Warszawy, a także z Warszawy do dowolnego miejsca w Polsce oraz z dowolnego miejsca w kraju do stolicy. Oferowany cennik dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb klientów. Mamy świadomość, jak kłopotliwa i stresująca jest zmiana miejsca zamieszkania, dlatego naszą misją jest świadczenie kompleksowych usług związanych z bezpiecznym, szybkim i prawidłowo zabezpieczonym transportem mebli i innych cennych przedmiotów. Przeprowadzamy zarówno biura, jak również firmy, domy, mieszkania i magazyny. Naszym klientom możemy zagwarantować atrakcyjny cennik usług przeprowadzkowych. Warszawa, to główny, choć nie jedyny obszar naszej działalności – zaufało nam już wielu Klientów z całego kraju. Naszym niewątpliwym atutem jest wykwalifikowana kadra pracownicza, która doskonale zna branżę transportową. Wysoka jakość świadczonych usług, nienaganna kultura pracy, a także bogata flota transportowa to najważniejsze cechy, dzięki którym warto postawić właśnie na naszą firmę.

  Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną i niezobowiązującą wycenę przeprowadzki!

  Przeprowadzki Warszawa Cennik,
  dodaj opinię:

  Call Now ButtonTaxi Bagażowe i Przeprowadzki