...

Przeprowadzki Warszawa Ochota

Tanie Przeprowadzki Ochota

Przeprowadzki Warszawa Ochota – zaufaj najwyższej jakości w najniższej cenie i powierz nam swoją przeprowadzkę na Warszawskiej Ochocie! Nasza firma realizuje również tanie przeprowadzki Warszawa – Ochota, jak i w reszcie dzielnic stolicy i specjalizuje się w pomocy przy przeprowadzkach małych i dużych dla klientów indywidualnych oraz wszelkich biur, firm oraz instytucji. 

Dołożymy wszelkich starań, aby podejść do każdego zlecenia indywidualnie i z najwyższą dbałością o każdy szczegół. 

Chętnie dostosujemy się do potrzeb klientów i służmy również usługami transportu mebli z wniesieniem, oraz samym transporcie mebli, palet ale przeprowadzki Warszawa to nasza specjalność.

Usługa przeprowadzki na Ochocie – dlaczego My!

Od wielu lat nasze doświadczone grono pracowników przeprowadzkowych dba o to, aby przewieźć każdy rodzaj sprzętu i urządzenia we wskazane miejsce. 

Oferujemy rzetelność i sprawne zorganizowanie całego procesu. W swojej bazie posiadamy wiele taksówek dostawczych, które są specjalnie przystosowane do transportu różnego rodzaju rzeczy również z windą, oferując najtańsze przeprowadzki w dzielnicy Warszawa Ochota.

Wiemy jak ważne dla naszych klientów jest powierzone nam mienie. Gwarantujemy, że ładunek zostanie dostarczony bezpiecznie – zarówno delikatne i drobne przedmioty, jak również specjalistyczne sprzęty. 

Ponadto, atutem naszej działalności jest najtańsza oferta przy zachowaniu najwyższych standardów.

Jeśli zależy Ci na pełnym profesjonalizmie, zachowaniu zasad bezpieczeństwa i kompleksowym przewozie Twojego mienia w nowe miejsce wybierz nasze usługi przeprowadzki Warszawa. 

Jesteśmy pewni, że możesz nam zaufać. Czekamy na Twój telefon.

Przeprowadzka na Warszawa Ochota – kilka informacji o Ochocie.

Ochota jest jedną z dzielnic Warszawy położoną w lewobrzeżnej części miasta. Jej powierzchnia zajmuje około 9,72 km² . Jest najgęściej zaludnioną dzielnicą Warszawy, ponieważ żyje tam ponad 8,5 tysiąca osób na metr kwadratowy. Graniczy ze Śródmieściem, Mokotowem, Włochami i Wolą.

Do rozwoju dzielnicy w XIX wieku, przyczyniała się budowa stacji warszawskich filtrów wody, jak i Szpitala im. Dzieciątka Jezus w 1901 roku. 11 kwietnia 1945 roku na Ochocie uruchomiono pierwszą po wojnie w Warszawie regularną linię komunikacji miejskiej łączącą Plac Narutowicza i ul. 

Targową na Pradze. Obecnie główną arterią dzielnicy są aleje Jerozolimskie z zachodu i ul. Grójecka w centrum.

Czy wiesz, że…?

W czasie Powstania Warszawskiego doszło do tzw. Rzezi Ochoty. Podczas brutalnej pacyfikacji dzielnicy przez niemiecki oddział SS RONA straciło życie ponad 100 tys. osób, głównie cywilnych mieszkańców ul. Opaczewskiej i Grójeckiej.

Pozostałe usługi:

zapytanie transportowe

Przeprowadzki Warszawa Ochota - Opinie

Doskonała
Na podstawie 70 opinii
Izabella Gajownik
Izabella Gajownik
06/11/2023
Bardzo jestem ZADOWOLONA , szybko sprawnie zrobili to przesympatyczni ludzie.Napewno będę polecać wszystkim znajomym.
Jakub Wolkowski
Jakub Wolkowski
11/09/2023
Firma bardzo profesjonalna,punktualna,sprawnie organizująca transport mebli Bardzo polecam
Emil Świeca
Emil Świeca
15/08/2023
Bardzo pożądna firma, wszystko zgodnie z ustaleniami, godzina, zakres umowionych czynnosci!!! Usluga wykonana w 100% Polecam i z pewnoscia skorzystam jeszcze nie raz!!!
Maciej Bator
Maciej Bator
30/05/2023
Firma mega profesjonalna. Drugi raz z rzędu korzystałem. Polecam każdemu! Siłacze co nie miara! Megaaa!
Piotr M
Piotr M
10/05/2023
Naprawdę polecam! Panowie w kilka minut zabezpieczyli materac i dostarczyli go do IKEA, stamtąd też zabrali nowy materac i przywieźli pod wskazany adres. Szybko, profesjonalnie, nie spodziewałem się, że pójdzie to aż tak sprawnie.
Peter
Peter
27/04/2023
Świetnie przeprowadzona przeprowadzka, dobrze zabezpieczone meble oraz bardzo dobra komunikacja. Dziękuje :)
Konrad Bagiński
Konrad Bagiński
22/12/2022
Fantastyczni Panowie, bardzo kompetentni. Zawczasu musieli sporo grać w Tetrisa, że tak dobrze i w dużej ilości na raz są w stanie ułożyć bagaże, iż te się mieszczą na wózku, który mają na stanie. Całość przeprowadzki trwała mniej niż 2 godziny, a rzeczy do transportu miałem najwięcej w mojej dotychczasowej historii przeprowadzek. Panowie są bardzo mili i uczynni przez co całość przeprowadzki upłynęła w pozytywnej atmosferze. Gorąco Polecam
Владислав С.
Владислав С.
01/12/2022
Świetna firma przeprowadzkowa. Tanio i solidnie. Polecam! Przeprowadzdka odbyła się expresowo i w nizkiej cenie.
Hortus Excelsior
Hortus Excelsior
30/06/2022
Fantastyczna jakość usługi! Świetny kontakt i profesjonalny transport mebli. Serdecznie polecam i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy.
[stm-calc id="6976"]
Zadzwoń Teraz 22 308 00 80 Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.