Transport motocykli Warszawa

Przewóz motocykla Warszawa

783 099 299
22 308 00 80
biuro.bagazowka@gmail.com

Chcąc zmienić miejsce swojego jednośladu, nie zawsze istnieje możliwość przejechania na nim we wskazane miejsce np. przy przeprowadzce lub gdy zakup jednośladu nastąpił poza sezonem. Zdarza się, że konieczny może okazać się transport motocykla czy skutera przy użyciu innego pojazdu.

Transport motocykli WarszawaPrzewóz motocykla w Warszawie - jak bezpiecznie przewieźć motocykl?

Na rynku jest szereg różnego rodzaju firm transportowych, które oferują usługi takie jak transport motocykli Warszawa. Wybierają takie rozwiązanie, nie trzeba martwić się o środek lokomocji przystosowany do przewozu innych pojazdów, czy o odpowiednie zabezpieczenie. Za nim jednak podejmie się decyzje o współpracy z firmą, ważne jest, aby zapoznać się z opiniami na jej temat. Nie zawsze najdroższe usługi są najlepsze, ale zbyt tania oferta może świadczyć o ich niskiej jakości. Zlecając przewóz motocykla firmie transportowej,  przed realizacją zlecenia należy spisać protokół zdawczo-odbiorczy, gdzie znajdzie się w szczegółowy sposób opisany stan jednośladu. Istotne jest, aby podpisał się pod nim kierowca. Protokół ten jest podstawą dochodzenia swoich roszczeń, w przypadku, gdy przewożony pojazd zostanie uszkodzony.
Dokonując samodzielnego przewozu jednośladów, najlepiej zrobić to wypożyczając odpowiednią przyczepkę przeznaczoną do tego celu. Są one wyposażone w specjalistyczne uchwyty, które uniemożliwią przemieszczanie się pojazdu w czasie drogi. Koniecznie należy się także zaopatrzyć w pasy ściągające.

Transport motoru Warszawa - szybka wycena

Szybki kontakt
Transport Motocykli Warszawa - ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 126