Zamów Bagażówkę do przeprowadzki: biuro.bagazowka@gmail.com 22 308 00 80

Transport Pralki Warszawa

Transport pralki Warszawa – pralka ciężka, duża, trudna do uchwycenia, wrażliwa na uszkodzenia z uwagi na dużą ilość elementów mechanicznych i elektronicznych w jej wnętrzu. Tym bardziej, transport pralki w Warszawie jest zadaniem, do którego podchodzimy profesjonalnie z należytą starannością. Gwarantujemy przy tym, że cena pozytywnie Cię zaskoczy. Ale po kolei…

Jak wygląda przewóz pralki w Warszawie?

Po pierwsze, zgłoś Nam zainteresowanie usługą, podając miejsce początkowe oraz docelowe transportu pralki. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Wystarczy, że znamy markę oraz model pralki, aby określić jakiego samochodu potrzebujemy do przewozu oraz ile osób ma realizować usługę. Umawiamy się na konkretny termin. Podjeżdżamy do wskazanego przez Ciebie miejsca początkowego. Zabezpieczamy pralkę, umieszczamy ją w windzie lub znosimy ręcznie – w budynkach bez windy. Pakujemy ją do samochodu dostawczego i przewozimy do punktu docelowego. Wnosimy do budynku, odbezpieczamy oraz ustawiamy pralkę w sposób oraz w miejscu wskazanym przez Ciebie. Jeśli sobie życzysz, możemy ją także podłączyć do odpowiedniego odpływu oraz zaworu wodnego. Każdy transport jest ubezpieczony, dlatego masz gwarancję, że Twoja pralka będzie w Naszych rękach bezpieczna.

transport pralki warszawa
przewóz pralki warszawa

Transport pralki Warszawa – jakie to koszty

Spójrz ile wykonujemy zadań za Ciebie. Transport pralki nie należy do łatwych – tym bardziej, jeśli trzeba ją znosić z czwartego piętra bez windy. Nie chcielibyście robić tego samemu, a jeśli mieliście okazję to robić – wiecie o czym mówimy. Po uwzględnieniu długości trasy transportu, wielkości oraz wagi pralki, a także potrzebnych zasobów transportowych z Naszej strony – ustalamy cenę indywidualnie. Innymi słowy – pomimo niemałego czasu oraz wysiłku potrzebnych do organizacji całego procesu – oferujemy tani transport pralki w Warszawie. Z nami bez problemu ustalisz cenę transportu pralki w Warszawie, a także pozostałe warunki usługi.

5/5 - (9 głosów)
Call Now ButtonZamów Teraz 22 308 00 80
Facebook Poradnik