...

Zmiana siedziby firmy to poważne przedsięwzięcie, w trakcie którego nie ma miejsca na spontaniczne działania. Cały proces wygląda inaczej niż w przypadku klasycznej przeprowadzki i wymaga starannie przygotowanego planu.

Możesz działać samodzielnie lub zamówić taxi bagażowe w Warszawie czy innym mieście. Który wariant będzie lepszy i jak sprawnie zorganizować firmową przeprowadzkę? Podpowiadamy o czym warto pomyśleć przy firmowej przeprowadzce w Warszawie i pozostałych miastach:

Posiadając przemyślany plan, możesz zacząć pakowanie mebli i sprzętów znajdujących się w siedzibie firmy. Jeśli pakujesz wyposażenie poszczególnych biur i biurek, dobrze, by zrobili to sami pracownicy. W ten sposób łatwo znajdą i wypakują rzeczy na miejscu. Proces planowania przeprowadzki firmy w większym mieście, np. w Warszawie, pakowanie dobytku firmy oraz transport do nowej lokalizacji może trwać nawet kilka dni. Kolejne kilka minie, zanim w nowym biurze wszystko będzie na swoim miejscu. Jeśli firma przenosi się do nowego miasta, dolicz czas potrzebny na transport.

Taxi bagażowe w Warszawie

Jeśli nie masz głowy do planowania przeprowadzki, zdaj się na dobre taxi bagażowe w Warszawie. Przede wszystkim korzystaj tylko z usług sprawdzonej firmy. Mienie biurowe jest zbyt cenne, by przewoził je przypadkowy pracownik. Dobre taxi bagażowe w Warszawie czy innym dużym mieście posiada zwykle udokumentowane ubezpieczenia i odpowiednie procedury, które pomagają uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek podczas przeprowadzki. Od razu możesz też wynająć robotników do przenoszenia i pakowania ciężkich sprzętów, co jeszcze bardziej usprawni przeprowadzkę. Co ciekawe, firmy takie jak Bagażówka (bagazowka.org) oferują też demontaż sprzętów, ich pakowanie, a następnie wypakowanie i ustawianie w wybranym miejscu. W przypadku firm taka usługa będzie najbardziej komfortowa, o ile szef nie dysponuje własnymi magazynierami, którzy się tym zajmą w jego imieniu.

Co zrobić z zużytymi meblami?

W Warszawie istnieją punkty, do których możesz oddać starą elektronikę czy meble. Od kilku lat zresztą takie miejsca znajdziesz też w każdej gminie. Poza tym niepotrzebne sprzęty możesz sprzedać lub oddać np. do schroniska. Meble biurowe z uwagi na intensywną eksploatację zużywają się szybciej niż domowe. Tuż przed samą przeprowadzką warto zrobić ich przegląd. Często takie meble i akcesoria prezentują się nieźle w starym i opatrzonym wnętrzu, ale do nowej siedziby już nie pasują. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy oferującej przeprowadzki w miastach na terenie całej Polski, m.in. w Warszawie czy w Krakowie. Wykwalifikowani pracownicy posiadają też informacje, które usprawnią procesy utylizacji niepotrzebnych sprzętów – doskonale wiedzą gdzie wywieźć baterie, a gdzie elektronikę.

Niesprawdzona firma to kłopoty

To kolejny powód dla którego również warto korzystać z usług sprawdzonych podmiotów. W przeciwnym razie przypadkowy kierowca może pozbyć się firmowych odpadów w miejscu do tego nieprzeznaczonym. Jeśli na dokumentach czy sprzętach będzie nazwa firmy, konsekwencje może ponieść szef. Lepiej unikać takiej sytuacji i sprawdzić, które taxi bagażowe lub firma zajmująca się przeprowadzkami cieszą się zaufaniem największej ilości klientów.

[stm-calc id="6976"]
Zadzwoń Teraz 22 308 00 80 Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.