Usługi transportowe Warszawa

Firma transportowa Warszawa

Delivery Vansfirma transportowa Warszawa - oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi transportowe, w ramach tych usług realizujemy tani transport mebli w Warszawie, przewóz palet z windą, transport bagażu, transport AGD-RTV wraz z wniesieniem na terenie całej  Warszawy. Jako profesjonalna firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy dowiezienie transportowanego towaru pod wskazany adres na terenie całej Warszawy jak i również na życzenie klienta wykonamy usługi transportowe międzymiastowe z Warszawy do innego miasta w Polsce. Korzystając z naszych usług transportowych klient zyskuje pewność, że jego mienie zostanie należycie zapakowane i zabezpieczone w trakcie przewozu i dotrze do celu w określonym czasie i w nienaruszonym stanie.

Firma transportowa Warszawa, transport z windą - każdy kierunek i ładunek tanio ekspresowo.

W ramach usług transportowych w Warszawie zapewniamy szereg dodatkowych usług jak wniesienie mebli po schodach, demontaż i ponowny montaż mebli, podłączenie pralki, lodówki itp. W naszej flocie znajdują się pojazdy różnych gabarytów, by obsłużyć zarówno mniejsze, jak i większe zamówienia transportowe. Dzięki doborowi gabarytu pojazdu do specyfiki towaru, klient zyskuje gwarancję, że to właśnie nasza oferta jest najtańszą na rynku (z jednoczesnym zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa).

Kompleksowe usługi przewozowe w Warszawie - transport każdego ładunku wraz z wniesieniem

  • Transport mebli; ponadto zajmujemy się także ich demontażem i montażem,
  • Przewozimy sprzęt RTV i AGD; nasi specjaliści znają zasady dotyczące transportowania szczególnie delikatnego sprzętu, dzięki czemu klient zyskuje gwarancję, że towar dotrze bezpiecznie do celu, zajmujemy się również wnoszeniem jak i  tanią utylizacją starego sprzętu, mebli itp.
  • Transportujemy instrumenty muzyczne; pianina, fortepiany, sprzęt muzyczny estradowy,  ze szczególną dbałością o ich delikatną konstrukcję;
  • Zajmujemy się także transportem sejfów czy kas pancernych, a także każdego ciężkiego sprzętu; dodatkowo oferujemy pomoc jego wyniesienia i wniesienia, bowiem mamy świadomość, że są to zbyt duże ciężary, by klient sam je nosił.
  • Transport mebli ze scenografii czy całego wyposażenia sceny.
  • Przewóz sprzętu komputerowego

To i wiele więcej należy do naszych zadań. Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i przedstawienia swojego problemu – my przedstawimy plan transportu oraz cennik za daną usługę. Gwarantujemy, że powierzone nam mienie zawsze dotrze do celu w nienaruszonym stanie.

 

Usługi Transportowe Warszawa - ⭐⭐⭐⭐⭐


Ocena 5/5
Głosów 126