Zamów Bagażówkę do przeprowadzki: biuro.bagazowka@gmail.com 22 308 00 80

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Warszawa

Doskonale rozumiemy, że zmiana miejsca zamieszkania czy siedziby firmy jest sporym wyzwaniem. Jednakże z Trans Team można mieć ten problem z głowy i cieszyć się nową lokalizacją bez stresu i nadmiernych wydatków. Fachowe przeprowadzki w Warszawie są dostępne w korzystnej cenie. Chcemy, aby z naszych usług przeprowadzkowych mogło skorzystać jak najszersze grono zainteresowanych. Każdemu zapewniamy indywidualną wycenę przeprowadzki oraz dostosowanie do pożądanego terminu oraz pory. Jesteśmy elastyczni, bo Państwo tego oczekują dlatego przedstawiamy trzy pakiety przeprowadzkowe z których możecie państwo skorzystać.

Nasza firma przeprowadzkowa z Warszawy od wielu lat świadczy profesjonalne Przeprowadzki Warszawa w bardzo przystępnych cenach. Interesują Cię kompleksowe i jednocześnie tanie przeprowadzki? Warszawa może liczyć na pełne wsparcie naszej firmy przeprowadzkowej Trans Team. 

W każdej przeprowadzce kluczowe znaczenie odgrywa staranne zaplanowanie całego przedsięwzięcia oraz terminowe i bezpieczne wykonanie usługi. Nasza firma od wielu już lat oferuje najwyższej jakości usługi przeprowadzkowe. Przeprowadzki Warszawa to nasza specjalność.

Wybierz odpowiedni pakiet dla swojej przeprowadzki.

Przeprowadzki w  Warszawie wykonujemy i organizujemy od wielu lat. Zakres naszych działań zawsze jest dostosowany do potrzeb klienta.

To klient decyduje jak dużej pomocy przy przeprowadzce  potrzebuje, w tym celu przygotowaliśmy trzy wygodne pakiety przeprowadzkowe, każdy z nich uwzględnia inne oczekiwania oraz zakres pracy z naszej strony.

Przeprowadzki Warszawa ( pakiet tanio )

Proponowana przez nas przeprowadzka opcja ( zrób to sam ) polega na wynajęciu Klientowi auta wraz z kierowcą, który czynnie pomaga przy załadunku i rozładunku towarów. Jest to najtańsza opcja przeprowadzki w Warszawie

Warszawa przeprowadzki ( pakiet standard )

Przeprowadzka opcja ( standardowa ) to ekipa dwu osobowa lub z jeszcze dodatkowym pracownikiem wtedy nasza ekipa zniesie, załaduje, przewiezie i wniesie przewożony ładunek.

Zależnie od gabarytów przewożonych przedmiotów, udostępniamy busa (8-10 m3) lub samochód dostawczy typu kontener (18-20 m3) w atrakcyjnej cenie za godzinę usługi. Jeżeli potrzebujesz większej ilości rąk do pracy, nasze taxi bagażowe możesz podjechać do Ciebie również z dodatkowymi pracownikami.

Kompleksowe przeprowadzki Warszawa ( pakiet komfort )

Przeprowadzka opcja ( komfort ) ten pakiet gwarantuje klientowi całkowite zdjęcie ciężaru przeprowadzki z jego barków! W jej ramach specjalnie wyspecjalizowana ekipa zajmuje się przeprowadzką od A do Z: poczynając od pakowania, przez załadunek i transport, aż po wypakowanie.

Nasi pracownicy posiadają wszystkie niezbędne umiejętności dotyczące pakowania nawet trudnych materiałów: szkła, bibelotów czy rodzinnych pamiątek – co gwarantuje, że towar zostanie należycie zabezpieczony na czas transportu. A klient w tym czasie może zająć się innymi ważnymi sprawami, o nic się nie martwiąc.

Usługi przeprowadzkowe Warszawa – działamy w każdej dzielnicy.

Przeprowadzki w Warszawie

Nasi ludzie mają za sobą wiele zakończonych pełnym sukcesem zleceń. Dzięki temu możemy przystąpić do pracy w zasadzie z marszu i zawsze radzimy sobie nadzwyczaj

sprawnie. Przenosimy sprzęty, wyposażenie i rzeczy osobiste na potrzeby Klientów indywidualnych, przedsiębiorstw czy biur. Starannie je zabezpieczamy i pilnujemy, by dostarczyć wszystko w idealnej kondycji. Solidne przeprowadzki na terenie Warszawy stały się naszym znakiem rozpoznawczym.

Przeprowadzka potrafi być wykańczająca. Ale możesz zadbać o to by była o wiele bardziej znośna i dużo mniej stresująca. Wystarczy wprowadzić w życie prosty plan, w którym kolejno zadbasz o poszczególne aspekty przenosin.

Przeprowadzki w Warszawie tylko z nami – przeczytaj  nasz poradnik przeprowadzkowy.

 1. Odpowiednio wcześniej powiadom różnego rodzaju firmy i instytucje, z którymi masz stały kontakt, odnośnie zmiany danych adresowych. Pozwoli to na spokojne zajęcie się resztą obowiązków, bez zamartwiania się o to, pod jaki adres będzie przychodzić ważna korespondencja, czy rachunki. W tej chwili nie ma już obowiązku meldunkowego, jednak dobrze jest uzupełnić nowy adres do korespondencji w instytucjach. W przypadku firm jest to oczywiście nieodzowne, aby dalej mogła bezproblemowo funkcjonować.
 2. Na około tydzień przed przeprowadzką zorganizuj sobie kartony i pojemniki do przewożenia drobiazgów.
 3. Możesz takowe zakupić w odpowiednich sklepach czy Internecie, ale także możesz spróbować dogadać się z pobliskimi sklepami i marketami, aby przekazali Ci stare opakowania zbiorcze, zamiast je utylizować. Zawsze to dodatkowy sposób na zaoszczędzenie kilku groszy. Najlepiej sprawdzają się kartony przeciętnej wielkości takie, w których zmieści się sporo przedmiotów, ale i nie będzie problemu, jeżeli będzie musiał on być wniesiony przez
 4. Zakup lub zorganizuj niezbędne drobiazgi, takie jak nożyk, nożyczki, taśma klejąca, folia bąbelkowa, czy typu stretch. Wszystkie te materiały mogą w trakcie przeprowadzki okazać się niezbędne, gdy przyjdzie nam pakować drobiazgi, lub delikatne przedmioty.
 5. Upewnij się, że w nowym lokum znajdzie się miejsce dla wszystkiego, co chcesz zabrać ze starego mieszkania / biura. Jeżeli nie, dokładnie przemyśl, co ma być przeniesione w nowe miejsce, a z czym czas się rozstać. Ozdoby takie jak obrazy czy inne artykuły dekoracyjne, niekoniecznie muszą pasować do nowego miejsca, dlatego przemyśl dokładnie koncepcję jego urządzania.
 6. Przeprowadzka to także dobry moment na pozbycie się rzeczy pozostawionych według zasady „może się przyda”. Nie, jeżeli do tej pory nie znalazłeś dla tego zastosowania, po prostu wyrzuć lub oddaj. Zawsze bierz ze sobą tylko rzeczy potrzebne lub które darzysz szczególnym sentymentem (pamiątki rodzinne etc.).
 7. Już na kilka tygodni przed przeprowadzką, zacznij pakowanie drobnych przedmiotów, lub rzeczy, z których nie korzystasz, na co dzień. Będziesz sobie wdzięczny, że nie musisz się tym zajmować w czasie przeprowadzki, kiedy do przeniesienia są inne, ważniejsze przedmioty.
 8. Każdy karton czy worek dokładnie opisz. Zastanów się też nad odpowiednią kolejnością ich układania, jak i dokładnie oznacz mienie, które jest delikatne i może łatwo ulec uszkodzeniu.
 9. Przy większej ilości przewożonych rzeczy, może okazać się, że wynajem profesjonalnej firmy transportowej, posiadającej odpowiednie auta i wykwalifikowanych pracowników, może znacznie przyspieszyć proces przeprowadzki, jak i nawet być bardziej opłacalny, niż branie urlopów i wykorzystywanie prywatnego transportu.
 10. Pakuj po kolei każde pomieszczenie i tam też zostawiaj kartony zawierające dane przedmioty. Podczas przeprowadzki rozplanuj kolejność przewożenia, Jako pierwsze wyposażając pomieszczenia, które są najważniejsze.
 11. Różnego rodzaju ręczniki czy pościele, dobrze jest pozostawić na koniec podczas pakowania, gdyż mogą się one okazać przydatne w zabezpieczaniu delikatnych lub szklanych przedmiotów.
 12. W przypadku dużych gabarytów tj. mebli czy sprzętów zabezpiecz narożniki styropianem lub kartonem tak, aby nie uszkodzić ani sprzętu, ani ścian czy futryn, zarówno w lokalu, który opuszczasz, jak i w miejscu, gdzie się przeprowadzasz.
 13. Jeżeli decydujesz się na wynajem firmy zajmującej się przeprowadzkami, dokładnie zorientuj się przed rozmową ze zleceniobiorcą, jak wygląda dostępność wind, szerokość klatki schodowej, czy szacunkowa liczba przenoszonych rzeczy i wielkość kartonów, aby zapobiec przykrym niespodziankom, wynikającym z na przykład doboru nieodpowiedniego sprzętu transportowego.
 14. Zorientuj się, czy firma przeprowadzkowa świadczy takie usługi jak montaż, czy demontaż mebli i sprzętów.
 15. Zadbaj o to, by jako ostatnie stare lokum opuściły rzeczy, które będą ci na bieżąco potrzebne. W ten sposób w nowym miejscu będą one na wierzchu i pod ręką.
 16. Spakuj się jak na wakacje. To nie żart! Przygotuj podróżną walizkę, w którą zapakujesz najbardziej potrzebne rzeczy, takie jak kilka sztuk bielizny, ciuchy na zmianę, ręcznik, szczoteczka do zębów, podręczne kosmetyki itp. Dokładnie to, co bierzesz na wakacje. W ten sposób w razie jakichkolwiek poślizgów będziesz mieć pod ręką to, czego potrzebujesz, aby przetrwać do końca rozpakowywania.
 17. W przypadku, gdy przeprowadzasz się ze zwierzętami, dobrze jest zadbać o to, by dostały one w swoim nowym miejscu, od razu swój kąt, gdzie nie będzie rozgardiaszu i niepotrzebnego stresu związanego z rozpakowywaniem i umeblowaniem.
 18. Jako rodzic, dobrze jest zadbać, aby dziecko w tym czasie znajdowało się nawet przez kilka dni pod opieką kogoś innego, tak by nie przeszkadzało w rozpakowywaniu. Poza tym, pomieszczenia świeżo malowane czy remontowane, mogą być dla malucha także bardzo niezdrowe. Jeżeli masz taką możliwość, wprowadź swoją pociechę do nowego lokum, dopiero jak będzie już miało gotowy kąt, a nowym miejscu nie będą się plątać niebezpieczne przedmioty i ciężkie, lub nadzwyczaj delikatne pakunki.
 19. Pamiętaj też, że stary lokal czy mieszkanie, które prawdopodobnie będzie służyło kolejnemu lokatorowi. Zostaw je w takim stanie, w jakim chciałbyś zastać miejsce, w które się przeprowadzasz. Postaraj się ograniczyć do minimum szkody związane z rozmontowywaniem sprzętów, jak i na koniec posprzątaj po sobie.

Przeprowadzki Warszawa – Czy wiesz, że…?

Warszawa jest stolicą Polski oraz województwa mazowieckiego i jednocześnie największym polskim miasto zarówno pod względem liczby ludności, jak również powierzchni, położonym na Nizinie Środkowomazowieckiej, nad rzeką Wisłą. Według danych z 01.01.2020 roku miasto zamieszkuje 1 790 658 osób. Jego powierzchnia wynosi 517, 24 km2, a gęstość zaludnienia – 3 462 osób/km2. Miasto jest ważnym ośrodkiem naukowym, politycznym, kulturalnym oraz gospodarczym. Co jeszcze warto wiedzieć o Warszawie? 

Historia miasta Warszawa 

Pierwsze osady na terenach obecnej Warszawy funkcjonowały już w IX wieku i nosiły nazwy Bródno, Solec, Kamion oraz Jazdów. Z kolei na przełomie XII i XIII wieku na terenie ówczesnego miasta powstał najstarszy dwór książąt mazowieckich Jazdów. Po raz pierwszy w historii nazwa miasta w dokumentach pojawiła się w XIV wieku jako Warszewa, a w XV wieku jako Warszowa. Według legendy nazwa miasta wywodzi się od imion Wasra i Sawy. Główny układ urbanistyczny miasta został ukształtowany ze zniszczeń po II wojnie światowej. 

Warszawa miastem zieleni 

Niemal ¼ powierzchni Warszawy stanowią parki oraz tereny zielone. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują przepiękne Łazienki Królewskie. W Warszawie znajduje się aż 27 kompleksów lasów miejskich, 99 parków oraz dziesiątki zieleńców. Ponadto miasto jest jedyną stolicą w całej Europie, posiadającą rezerwat przyrody zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie centrum. To rezerwat Jezioro Czernikowskie, które znajduje się w odległości zaledwie 6 kilometrów od śródmieścia. 

Syrenka Warszawska 

Na Rynku Starego Miasta w Warszawie znajduje się pomnik Syrenki, która według legendy strzeże miasta w podzięce za uratowanie jej z rąk kupca, przez którego została wcześniej porwana. Syrenka Warszawska uzbrojona w miecz i tarczę znajduje się również w herbie Warszawy, gdzie pojawiła się już w I połowie XIV wieku. 

Warszawa jednym z najwyższych miast Europy 

Obecnie miasto Warszawa zaliczane jest do najwyższych europejskich miast po Moskwie, Paryżu Londynie oraz Frankfurcie nad Menem. Najwyższym budynkiem w Warszawie i jednocześnie w całej Polsce jest Pałac Kultury i Nauki, którego budowa została ukończona w 1955 roku. Znajduje się on w centrum Warszawy, przy placu Defilad, a jego całkowita wysokość wynosi aż 237 metrów. 

Warszawa miastem z najdłuższą ulicą w kraju 

Miasto Warszawa może poszczycić się najdłuższą ulicą w kraju. Jest nią Wał Miedzeszyński, którego długość wynosi aż 14,6 kilometra. Ulica ta prowadzi wzdłuż brzegu Wisły od Saskiej Kępy aż do granicy miasta. Na początku był to wał przeciwpowodziowy, który miał chronić okolicę przed zalaniem. Początkowo ulica ta nazywana była Drogą do Miedzeszyna. Zabudowę tworzą tu głównie domy mieszkalne oraz punkty usługowe. 

Przeprowadzki Warszawa – bagazowka.org
dodaj opinię:

Call Now ButtonZamów Teraz 22 308 00 80 Facebook Poradnik